Modern Georgian dishes for takeaway

Hot freshly cooked food!
Pick it up on your way! Cooked fast and tasty!
 • More than 30 grilled dishes
 • A virtuoso chef from Georgia
 • Own tandoor and smokery
12.00 - 21.00
Seven days a week

Simple ordering!

 • Choose your meals from the menu
 • Place an order on the website
 • Discuss order details with the manager
 • Pick up prepared food on time

Hot food-to-go

Fresh and juicy meat straight from the grill, delicious side dish, flatbread from our own tandoor oven - we cook it all with our love and our knowledge!

Original recipes based on the centuries-old traditional Georgian cuisine – you will definitely enjoy it!
Traveller's best choice
Always on time
The orders are usually prepared within 30-40 minutes. The exact time depends on the complexity of the dish and the volume of the order.

When ordering, the manager will contact you and specify order preparation time.

You can also set the pick-up time yourself if you wish to receive it later – we will prepare everything on time so you can pick up the food while it is still hot!

Convenient to pick up, convenient to eat
Place an order before leaving the city or your cottage house – and you will pick your meal up on the way without wasting time! We will package your hot food in special boxes and provide cutlery for the required number of people.

Our meals are convenient to enjoy on the way, or upon arrival in a cozy atmosphere.

Do not lose the chance to taste these wonderful dishes – as we are the only catering establishment of this format in the vicinity.
To order
Special offer

Set for 4 people

Promotion of our legendary dish.

Don't miss the opportunity to order for a special price while the offer is still valid!

-two pork shashlik

-two chicken shashlik

-one Georgian kebab

-two serving of Georgian potatoes

Served with a selection of vegetables, adjika and Ranck sauce

Promotion price: 
49.00 EUR 
per serving
Regular Price:
 EUR 
per serving
Order for a special price

Modern Georgian cuisine

You can also have a tasty meal on the spot.
The menu includes modern Georgian dishes prepared masterfully by our chef from Georgia.

.

Find out more by phone 27309090.
View our menu

How to find us

Company details
Nosaukums: SIA SVIRA
Reg.Nr.: 41203071011
Jur. Adrese: Krasta iela 1, Atari,
Ādažu novads, LV-2164
 • Общие условия
 • Условия оплаты
 • Условия доставки
 • Право на отказ
 • Обработка
  персональных данных
Atverot jebkuru Šašliks un Reņģe mājas lapas sadaļu, Jūs piekrītat Šašliks un Reņģe Privātuma politikai.

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību, iegādājas produktus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

Veicot produktu iegādi Jūs (turpmāk Jūs vai Pircējs) apliecināt, ka esat izlasījis un piekrītat šiem Lietošanas noteikumiem.
E-pasūtījumi
Lai veiktu pasūtījumu, izvēlieties produktu no piedāvājuma un nospiediet pogu 'Pirkt'. Atveroties produktam, atzīmējiet daudzumu un nospiediet pogu 'Pirkt'. Ja pasūtījums ir pabeigts, dodieties uz pirkuma grozu, nospiežot pogu 'Uz grozu' vai groza ikonu lapas augšējā labajā stūrī. Nospiežot pogu 'Noformēt pasūtījumu'', aizpildiet visus nepieciešamos informācijas laukus, kas nepieciešami rēķina izveidei un produkta piegādei. Izvēlieties piegādes veidu un veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu un saņemiet savus produktus norādītajā piegādes formā. Informācija par produktu norādīta pie katra produkta. Visas cenas norādīts euro (€).

Apmaksas noteikumi
Norēķinu valūta ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties šādas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma Paysera, Paysera AS: Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor un Visa/Mastercard karšu maksājumi. Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Paysera AS.

Izmantojot internetbanku
apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”. Juridiskām personām pieejama apmaksa ar pārskaitījumu. Aizpildot rēķinam nepieciešamo informāciju, rēķins tiks automātiski nosūtīts 1h laikā uz norādīto e-pasta adresi. Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.
Piegādes noteikumi
E-pasūtījumu produktus iespējams saņemt Šašliks un Reņģe Tīnūži Vizbuļi 1 -12 Bunči Salaspils nov.)
Šašliks un Reņģe apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie produkta iegādes, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts, telnr., piegādes adrese, juridiskām personām – uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese u.c.

Ja esat pieteicies pievienoties mūsu draugu lokam un saņemt mūsu jaunumus e-pastā, mēs ne biežāk kā 1 reizi mēnesī ar Jums sazināsimies, nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs apstrādāsim Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt, pierakstoties jaunumu saņemšanai. Jums ir iespēja atteikties no jaunumiem e-pastā, paziņojot par to mums, rakstot uz paklv@inbox.lv.

Strīdu izšķiršanas kārtība
Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus. Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā. Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.

Šašliks un Reņģe ir tiesības mainīt Lietošanas noteikumus jebkurā laikā.